Logo

Opel astra 1.7 td

Број на оглас: 3385609 | Објавен на: 13.02.2020, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.199 €

1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sosyojba moze i zamena

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач