Logo

Masey ferguson 65 registriran cela godina

Број на оглас: 3385629 | Објавен на: 14.02.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.100 €

2.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba redovno servisiran pali na - 30 bez problem na kluc so antifriz vo hladnjak so wurt ulje nov akumulator

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач