Logo

Индустриски шивачки машини

Број на оглас: 3385777 | Објавен на: 03.04.2020, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Продавам поволно индустриски шивачки машини од класа Juki, Dirkop-adler, Иберштеперица, Цик-цак машина, двоигловка, обрезивачка, Ендлерица, Лајснарка-преса за лепење колани. Цени по договор. Инфо на тел.071240652, Весна

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Весна

Потврден огласувач