Logo

Se prodava Vikendica/kukja vo Nov Dojran

Број на оглас: 3386321 | Објавен на: 28.03.2020, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 128 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 304 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Во градба

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1995

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Nov dojran

Цена: 24.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava vikend kukja vo Nov Dojran do Istatov i Dandar, vikend kukjata e kako 2 posebni kukji. Poseduva 2 posebni vleza, 2 posebni terasi, 2 posebni kupatila, 2 posebni dvora, dvete imaat po 2 sprata. Moze prodazba i samo na edniot del so fizicka delba. Se prodava itno i zatoa cenata e taa. Cena na cela(2 kukji) e 24.000 evra. Cena samo na edniot del e 14500 evra. Go imaat najubaviot pogled na ezeroto, se naogja do pat i e so cist imoten list. ITNO! Ve molam samo seriozni ponudi.

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач