Logo

MERCEDES B180 CLASA 2005 DIZEL

Број на оглас: 3386779 | Објавен на: 19.10.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES B 180 2005 god.dizel uvoz plateni site davacki do registracija

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  audi

Потврден огласувач