Logo

Se prodava stan na vtori sprat 70m2 do plostad Angel Vinicki

Број на оглас: 3386936 | Објавен на: 01.10.2020, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e vo gradba. Za poveke informacii 078 522 687, 078 522 686, odgovaram i na viber.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач