Logo

JEEP KOMMANDER 3.0 4*4

Број на оглас: 3387278 | Објавен на: 26.03.2020, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Commander

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik sedum sedista klima folii so atest vo sobracajna servisiran i registriran moze zamena za kamionce so kran info 076 421 396

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач