1 / 4
Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)
450 €
30.05.2023 19:15

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova motorna pila STIHL - MS381

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
071479140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам