Logo

Se prodava kamera Panasonic od 1970 ispravna sostojba eftino

Број на оглас: 3387397 | Објавен на: 06.06.2020, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Panasonic

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Panasonic kamera nekade od 1970 god vo ispravna sostojba.odlicna za ljubiteli na stari Kameri.informacii vo sekoe vreme Goran Prilep 070 558 432

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач