Logo

Peugeot 407 1.6 HDİ (109 KS) 2006 God.

Број на оглас: 3387648 | Објавен на: 11.08.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 1.6 HDİ (109 KS) 2006 God.
Kolata e vo Super sostojba servisiram komplet 4 novi gumi m+s pali vozi koga sakate.
Tel: 070/482-123

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan

Потврден огласувач