Logo

ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ ЗА СЕЧЕЊЕ АРМИРАН БЕТОН, АСВАЛТ И ГРАНИТ

Број на оглас: 3387772 | Објавен на: 30.06.2020, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ Ф250, 300, 350, 400 Х 24,5Х 12

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач