Logo

Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Број на оглас: 3387851 | Објавен на: 25.05.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: 300C

Година: 2013

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 218 kw / 296 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Chrysler 300 base
2013 Godina
3.6l vvt Motor
8 stepen Avtomatski menuvac
Poseduva kataloshka Base model oprema
Kolata e uvezena od USA registrirana na makedonaki tablicki , registracijata vazi do 10/2020 ...
Moze zamena za stan vo Ohrid so moja doplata..
cenata ne e fiksna ...inf.071231201

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач