Logo

Citroen c1

Број на оглас: 3388071 | Објавен на: 04.10.2019, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C1

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e tip top so klima mozna zamena za kamion kiper so moja doplata
Broj za konrakt 078369908 VASKO

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Miodrag