1 / 4
Нова мобилна фискална Synergy SY47
5.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2021 10:32

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Фискалната е прв пат активирана 02.05.2018,
користена 2 пати како втора фискална, што значи е како нова, како на сликите.
Со оригинален полнач и кутија

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
075260001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам