Logo

Жена за сериозно

Број на оглас: 3388615 | Објавен на: 11.07.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Лични контакти / Маж бара жена

Вид на оглас: Се продава


Македонец, 42 години, би запознал жена за соживот. Само сериозни Ве молам.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач