Logo

STAN SE IZDAVA STAN NOV

Број на оглас: 3388707 | Објавен на: 03.11.2019, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: Cair metro

Цена: 350 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA STAN NOV 50 m2 KIRIA 300 E MESECNO IMA LIFT IMA PARKING SO RAMPA STANOT SE IZDAVA SO MINIMALEN DOGOVOR 1 GOD

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 xXx