Logo

Garsonjeri

Број на оглас: 3388776 | Објавен на: 26.05.2020, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 25 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Karaorman

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач