Logo

Кампер Возило / Трејлер Fiat Ducato Magnum 4

Број на оглас: 3389042 | Објавен на: 17.09.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.400 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Се продава кампинг взило / трејлер Fiat Ducato Magnum 4, 116 кс, 1996 год.
Опремен со се што е потребно: 4 спиење, фрижидер, плински шпорет, клима, wc, купатило. Многу сочуван, веднаш спремен за долги патувања. Поминати 95.000км,
ЦЕНА 8.900 ЕВРА
контакт: Ѓорѓи 075-457-991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи

Потврден огласувач