Logo

Кампер Возило Mercedes 316

Број на оглас: 3389048 | Објавен на: 17.09.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.990 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мercedes 316.
Година на производство 2010

контакт: Ѓорѓи 075-457-991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ѓорѓи

Потврден огласувач