Logo

Продавам невестински фустан

Број на оглас: 3389185 | Објавен на: 05.10.2019, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Свадба облека

Големина: M

Боја: Бела

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Продавам рачно везен невестински фустан изработен од модната куќа Кокев. Одговара за 172см и 63 кг со можност за преправки. Цена по догвор

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Antonija

Потврден огласувач