Logo

Se Prodava Stan Vo Avtokomanda

Број на оглас: 3389239 | Објавен на: 02.06.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 79 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1970

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Североисток

Адреса: Jani Lukrovski 2

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продаваStanot e na vtor kat so dve golemi terasi. Ima dve spalni, dnevna, kujna odelna i dva toaleti.
Moze so i bez mebel. Parnoto e zelezarsko 24 casa. Rasporedot vo stanot e funkcionalen.
Za povekje informacii na tel. 075 252 336
075838911

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 Bea

Потврден огласувач