Logo

Apple IPhone 6 Na Delovi

Број на оглас: 3389245 | Објавен на: 20.10.2019, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Apple

Модел: IPhone 6

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot ima problem so ekranot (Linii imase posledno) i backlite.
Prakjam Po Kargo
Kontakt preku Viber, Whatsapp

  Zoran

Потврден огласувач