Logo

Rezervna Guma - Continental 115/90 R16 od BMW

Број на оглас: 3389249 | Објавен на: 20.10.2019, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumata e so dimenzii T115/90 R16. Nikogas ne e upotrebena kako nova. Od BMW 320
Prakjam po Kargo.
Kontakt preku Viber whatsapp 078 339 732

  Zoran

Потврден огласувач