Logo

Mercedes kiper 16 / 25 nosivost 10 mku

Број на оглас: 3389579 | Објавен на: 30.06.2020, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Mercedes kiper 16 / 25 nosivost 10 mku vo odlicna sostojba se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo kontakt telefon.Godina na proizvodstvo 1987

DOLNIOT BROJ NE VAZI.
BARAJTE NA OVOJ BROJ
077-569-917
077-569-917
077-569-917
077-569-917

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач