Logo

Stan vo Gjorce Petrov ---> 45.000 EUR !!!

Број на оглас: 3389582 | Објавен на: 14.10.2019, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 58 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 1990

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ул. Шидска бр. 24/3-16

Цена: 45.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naogja vo Gjorce Petrov na ul. Shidska br. 24 kaj starata policiska stanica.
Stanot se prodava so cist imoten list.
Stanot e so golemina od 58 m2, opremen e so kujna, toalet, klima i pecka.
So stanot gratis e podrumot so golemina 5m2 !!!
Stanot moze da se vidi vo bilo koe vreme !

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Kiko

Потврден огласувач