Logo

Delovi za Citroen Xantia Xsara Saxo

Број на оглас: 3389915 | Објавен на: 25.09.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Citroen
Xsantia1.9 TD .1.8 benzin
Xsara 1.9
Saxo 1.5
imam glava za saxo ekstra
prakame po kargo
nis cela R.Makedonija

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Gegi

Потврден огласувач