Logo

Шамотни тули за ложиште на шпорети АЛФА-ВРАЊЕ

Број на оглас: 3390217 | Објавен на: 15.09.2020, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


-Шамотни - огноотпорни тули за сите видови шпорети на АЛФА-ВРАЊЕ.
- Шамотно брашно (врзивно средство) огноотпорен цемент
Праќам по КАРГО

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач