Logo

Daewoo Nubira 1.6i 16v 2000 god.106 ks PRV GAZDA

Број на оглас: 3390629 | Објавен на: 14.09.2020, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nubira

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Daewoo Nubira 2000 год. 1.6 78 kW 106 KS со реални 108000 к.м.Прв газда, купена во Р. Македонија не е увезена. Од опрема има централно заклучување,електрика на прозори,клима,AIR BAG и др. Колата е многу малку возена и максимално сочувана како од надвор тека и внатре освен мало оштетување на некои делови на лакот но за тоа ке се договореме за подетални информации јавете се на:
075-274-866 Ѓорге

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач