Logo

Se prodava Citroen Xsara

Број на оглас: 3390746 | Објавен на: 20.09.2020, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 800 €

1.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava i ratkapni m15 univerzalni novi i 4 aluminiymski felni m 14 Mazda mx3 cena po dogovor

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач