Logo

VW GOLF 1.9 TDI 110

Број на оглас: 3390759 | Објавен на: 04.04.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e tip top elektrika klimatronik se funcionira so bugarski dokumenti registrirana do 11mesec 2020 godina na bugarski tablici inf na tel 078271114 ili 071692820

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач