Logo

DREAMBOX DM500HD SIM 2.10

Број на оглас: 3390909 | Објавен на: 22.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Dreambox DM500 HD vo perfektna sostojba koristen 1 godina vo domasni uslovi izgleda kako nov

FULL HD

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач