Logo

307 sw 1.6 hdi. 110 ks

Број на оглас: 3390917 | Објавен на: 29.03.2020, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307 1.6 hdi 110ks 2006 g 190 il km 7 sedista oprema dvoozonski klimatronik ,senzor za dozd ,avtomatski svetla ,greaci na sedisata ,parking senzori,staklen krov ,esp i dr moze zamena za touran so moja doplata

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 johan

Потврден огласувач