Logo

Opel omega

Број на оглас: 3390998 | Објавен на: 25.02.2020, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi br za kontakt samoo na ovoj broj


074 233 493 mikii

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач