Logo

Malaguti XTM 50

Број на оглас: 3391107 | Објавен на: 21.02.2020, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor Malaguti XTM 50 vo odlicna sostojba moze zamena za aprilia 50 vespa

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач