Logo

Машина со 3 операции

Број на оглас: 3391207 | Објавен на: 03.06.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 599 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Машината има цинкулар, фреза и дребанг за вретенца мотор од 8kw вреди да се види. Може и замена лаптоп. бандаши 15 4*98 ал. веспа и сл

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач