Logo

Машина

Број на оглас: 3391209 | Објавен на: 03.06.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Машината има 3 операции. Може замена лаптоп. бандаши 15 4*98 ал. и сл.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 deni

Потврден огласувач