Logo

Градежно земјиште со 4 маркици за градба

Број на оглас: 3391347 | Објавен на: 22.11.2020, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1233 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац со 4 маркици за грабда на индивидуални стамбени објекти. Плацот се наоѓа позади Интер Комерц на патот Гевгелија-Мрзенци.
Цена по договор.
Можна е и замена за стан, возило или друго.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Здравко

Потврден огласувач