Logo

Domasna Slivova rakija, 100% prirodna od ekoloska sredina.

Број на оглас: 3391717 | Објавен на: 29.07.2020, 07:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava domasna prepecena slivova rakija, 100% cista prirodna od ekoloska sredina so poteklo od Krusevskiot region, pecena e za svoja dusa

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач