Logo

PRODAVAM Honda Paneuropean

Број на оглас: 3391921 | Објавен на: 14.11.2019, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Туринг

Година: 1991

Модел: Paneuropean

Километри: 90000

Цена: По Договор

16 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


VO BESPREKORNA SOSTOJBA
CENA ZA MOTOROT SAMO NA LICE MESTO

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 JOVAN

Потврден огласувач