Logo

Toyota Auris - 2008 g - 2.2 d. na bg tab- staklo - fabrika-

Број на оглас: 3391963 | Објавен на: 19.10.2019, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 - 408 - 486 -

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  xantia2@yahoo.com

Потврден огласувач