Logo

GOLF 3 DIESEL 97-GOD

Број на оглас: 3392154 | Објавен на: 17.10.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.500 €
1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 3 vo odlicna sostojba ...smeneti gumi,nov akumulator,registrirana
Tel:071/691-752

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  GOLF3

Потврден огласувач