Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 3392588 | Објавен на: 13.08.2020, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hitno 170.000 km 2012 god

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач