Logo

HIGIENICARKA

Број на оглас: 3392711 | Објавен на: 30.06.2020, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Женско

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се бара


BARAM HIGIENICARKA I POMOSNICKA ZA VO KUJNA ZA VO RESTORAN VO NOVO LISICE ISTO TAKA BARAME I GOTVAC KELNER ILI KELNERKA 075 239 527

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач