Logo

SE IZDAVA DUCAN 60M2

Број на оглас: 3393048 | Објавен на: 22.11.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Цена: 4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Se izdava ducan od 60m2 na nagoricki sokak pozadi zeleno pazarce. Mozna e i podelba na ducanot sprema potreba odnosno namaluvanje na kvadraturata, a so toa i mesecnata kirija. Pozadi ducanot ima dvor od 80m2 so poseben vlez.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nenad

Потврден огласувач