Logo

Hyndai santa fe

Број на оглас: 3393049 | Објавен на: 02.04.2020, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava gip hyndai santa fe4 × 4 dizel 2002 god reg do 05.04.2021 dobri gumi klimatronik kozeni sedista euro kuka i dr. Moze i zamena za traktor ili za kola nad 2006

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач