Logo

Patuljasti mini zajcinja zajci lavja glava

Број на оглас: 3393149 | Објавен на: 14.11.2019, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Глодари

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat patuljasti zajci
12 zenki od 6 meseci pa nagore
4 mazjaci od 6 meseci pa nagore
malecki vozrast 20-30-40-50-60 dena

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач