Logo

Renault Megane 1.9 dci full oprema

Број на оглас: 3393461 | Објавен на: 05.07.2020, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault megane 1.9 dci
Full oprema
339.000 km
Napraven e kompleten servis
kaishi maslo filtri pred 2000 km
Registrina do 02.2021 so zelen karton
Povejke informacii na telefon

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Toci

Потврден огласувач