Logo

DRZAC NOSAC ZA VELOSIPEDI

Број на оглас: 3393779 | Објавен на: 02.08.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Продавам квалитетен носач за 3 велосипеди, употребен е само еднаш, буквално е како нов без грепка.
Произведен е во Италиа.

Без замени, цена фиксна.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач