Logo

Mercedes Kabrio ful oprema MOZE ZAMENA

Број на оглас: 3393976 | Објавен на: 26.03.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLK 200

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.999 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ZAMENA 3499e so moja so tvoja doplata ili glava glava

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 bmw

Потврден огласувач