Logo

sd menoriska karticka 32gb

Број на оглас: 3394313 | Објавен на: 26.03.2020, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Dve vrsti sd memoriski kaeticki od 32 gb istite od slikite za poveke informacii obratete se na 071314640

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 lap top

Потврден огласувач